O spoločnosti

* Veľký výber jazdených pneumatík prémiových značiek skladom na našom eshope
* kvalitný a rýchly pneuservis
* uskladnenie vašich pneumatík

Predaj jazdených pneumatík
* Ponúkame široký sortiment jazdených pneumatík prémiových značiek na našom eshope. Michelin, Dunlop, Continenal, Pirelli, Goodyear a iné. Rozmery od R15 po R21. Celé sady, páry aj predaj kusoviek. Všetky naše pneumatiky sú testované vizuálnym aj tlakovým testom.
* Pri posielaní kuriérom sú objednávky prijaté do 15:00 expedované v ten istý deň a doručené na ďalší pracovný deň.

Pneuservis
* Synchronizácia našich pracovníkov v pneuservise zabezpečuje rýchly a kvalitný servis. Počas prezúvania a vyvažovania dbáme na ochranu prezúvaných diskov. Hlavne pri manipulácii s runflatovými pneumatikami.

Uskladnenie pneumatík
* Čo s mojimi pneumatikami po sezónnej výmene? Ako si ich zoberiem domov? Ako ich naložím do môjho čistého auta? V našich skladoch je možnosť zabalenia a uskladnenia Vašich pneumatík, ktoré si môžete prísť vyzdvihnúť kedykoľvek počas nasledujúcej sezóny. Každá pneumatika je zvlášť zabalená a označená štítkom.

Testovanie pneumatík
* Kúpa jazdených pneumatík bývala vždy rizikom. Pneumatiky môžu mať poškodenia, ktoré voľným okom nieje vidno. Je to hlavne bočný prieraz alebo trhlina kordu, ktorá sa prejaví bublinou po nafúkaní. Preto je každá z našich pneumatík skúšaná vizuálne a tlakovým testom do max. tlaku 4MPa.

rýchle dodanie tovaru
do 24 hodín

vlastné odberné
miesto

dlhoročné skúsenosti
na trhu

garancia originality
našich produktov

Excel Tires s. r. o., Jarocká 1250, Veľké Zálužie 951 35, 0915 312 914, info@jazdenepneumatiky.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info